(відповідно до пункту 4-1 із постанови КМУ від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

(інформація оприлюднюється на власному веб-сайті Замовника)

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: ВІЛЬХОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ( ЯСЛА-САДОК) ВІЛЬХОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Код ЄДРПОУ: 26395487.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Вугілля кам’яне, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 09110000-3 - Тверде паливо.

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-25-004158-a ● 58a92561adca4a669bfefe1f19d08de0.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі — технічні вимоги до предмета закупівлі

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

Вугілля кам’яне,

код 09110000-3 - Тверде паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

1. Технічні, якісні, кількісні показники та інші вимоги до предмета закупівлі.
    1. Вугілля кам’яне збагачене марки Д (25-200) – кількість -32 тонни.
  1. Назва товару (якісні, технічні показники вугілля)

Вугілля кам’яне марки Д (25-200)

зольність на сухий стан палива не більше ніж 14%

загальна волога на робочий стан палива не більше ніж 14%

Нижча теплота згорання на робочий стан палива, не менше ніж 22,190 (5300)

Qri , МДЖ/кг (ккал/кг).

Інформація про відповідність вугілля технічним та якісним вимогам Замовника повинна бути підтверджена шляхом надання учасниками у складі їх тендерних пропозицій посвідчення про якість на марку вугілля, що вимагається замовником за цими торгами оформленого згідно з вимогами п.п. 7.4. ДСТУ 7146:2010 із зазначенням технічних, якісних, показників, що підтверджують відповідність вугілля вимогам цієї технічної СПЕЦИФІКАЦІЇ (Додатку 2 до ТД), та всіх характеристик вугілля, що підтверджують відповідність вугілля вимогам цієї технічної СПЕЦИФІКАЦІЇ. (Додатку 2 до ТД).

*всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, джерело його походження або виробника в технічному завданні слід читати як «або еквівалент»

Учасником може бути запропоновано товар, що є еквівалентом зазначеному вище. Така еквівалентність повинна бути документально підтверджена технічним комітетом України ТК-92 або ДП «Укрндівуглезбагачення» або іншими уповноваженими підприємствами, установами, організаціями відповідно до їх компетенції.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

- На виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та враховуючи рекомендації Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» проведено вивчення цін щодо закупівлі енергоносіїв у 2024 року для проведення процедури «Відкриті торги з особливостями» на загальну суму у відповідності до наявних кошторисних призначень – 360 000 грн з ПДВ та встановлено розмір середньої ціни на тверде паливо з врахуванням коефіцієнту 1,2 на очікувану вартість щодо інфляції.

Гід державних послуг. Банер