Фото без описуІ

Попри всі виклики з якими зіткнулась наша країна після початку повномасштабної війни, громади та бізнес залишаються ефективними партнерами в розбудові економічної спроможності територій. Наша громада зацікавлена в залученні нового бізнесу, який зможе створити нові робочі місця, якісні товари та послуги для місцевих мешканців, підвищити привабливість громади як комфортного місця для проживання та діяльності. Вже зараз інвестори можуть знайти в нашій громаді вільні земельні ділянки, доступні об’єкти нерухомості, унікальні природні ресурси, людський капітал та підтримку від місцевої влади.

Для підвищення інвестиційної привабливості Вільховецької громади ми розробили інвестистиційний паспорт та інвестиційні пропозиції.

МЕТА

Сприяти активізації інвестиційного потенціалу громади через публічну презентацію та обговорення інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій.

Інвестиційний паспорт Вільховецької громади розроблений в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу.
Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».