Переваги використання електронних сервісів при отриманні соціальних послуг

Фото без описуШановні мешканці Вільховецької громади,

Звертаємо вашу увагу на можливості та переваги використання електронних сервісів під час отримання адміністративних послуг соціального характеру. Зручність та ефективність цих сервісів сприятимуть полегшенню процесу отримання допомоги та забезпечать вам швидкий доступ до необхідної інформації.

Можливості електронних сервісів включають подання заяв на соціальні послуги онлайн, відстеження статусу звернень, та отримання сповіщень про їх обробку. Це дозволить вам ефективно взаємодіяти з адміністрацією, зберігаючи час та ресурси.

На порталі доступні такі послуги:

• Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною – для батьків, усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікуна, піклувальника, який доглядає за дитиною.
  • Допомога особі з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю – соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства, яка призначається на весь час інвалідності.
  • Допомога при усиновленні дитини – для батьків, які усиновили дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування.
  • Допомога на дитину одинокій матері або батьку – для одиноких усиновлювачів чи одиноких матерів або батьків, які не перебувають у шлюбі.

Щоб отримати сервіс на порталі Дія необхідно:

• Авторизуватися на порталі Дія.
  • Перейти в меню – Послуги – Заява на призначення допомоги
  • Заповнити відомості форми заяви та декларації
  • Перевірити сформовані заяву та декларацію
  • Підписати заяву електронним підписом.

Після цього заява надійде до органу соцзахисту населення, а повідомлення про результат розгляду – в особистий кабінет на порталі Дія або на електронну пошту заявника.

Раніше для отримання цих послуг необхідно було звертатися до органу соціального захисту населення та подавати документи особисто.

Заохочуємо вас активно використовувати ці можливості, щоб спростити взаємодію з громадськими службами та отримувати необхідну підтримку швидко та зручно. Для отримання більш детальної інформації та інструкцій з використання електронних сервісів, будь ласка, звертайтеся до нашого офіційного веб-сайту та інформаційних ресурсів.

Дякуємо за співпрацю та розуміння.

З повагою,
Адміністрація Вільховецької громади