Представники правоохоронних органів разом з Управлінням соцзахисту Вільховецької громади напрацьовують план дій щодо протидії домашньому насиллю

24 листопада відбулася зустріч працівників Управління соцзахисту Вільховецької громади і представників правоохоронних органів. Головна мета зустрічі – розробка спільного плану дій для протидії домашньому насильству. Учасники обговорили стратегії підтримки постраждалих, вдосконалення системи реагування та превентивні заходи. Ця ініціатива спрямована на підвищення ефективності боротьби з насильством у громаді та забезпечення безпеки кожного її члена. Щоденна співпраця між соціальними службами та правоохоронцями обіцяє покращення умов для життя місцевого населення.

НАГАДУЄМО:

Якщо ви терпите насильство в сім'ї, будь ласка, звертайтеся до нас.

Ваша безпека і благополуччя є надзвичайно важливими.

Не терпіть насильства.

Телефонуйте: +380679936497