Відбулося засідання координаційної ради щодо протидії домашньому насиллю

У Вільховецькій сільській раді 28 листопада відбулося засідання координаційної ради щодо протидії домашньому насиллю. Засідання було проведено з метою обговорення та вироблення стратегії протидії домашньому насиллю. Учасники засідання включали представників правоохоронних органів, соціальних служб, медичних працівників, громадських діячів та інших зацікавлених сторін.

Під час засідання було обговорено різні аспекти домашнього насилля, включаючи його причини, наслідки та можливі шляхи протидії. Учасники обмінялися досвідом та найкращими практиками з інших районів, що дозволило виявити ефективні методи роботи.

На засіданні було прийнято рішення про створення спеціальної робочої групи, яка буде відповідати за координацію та впровадження заходів з протидії домашньому насиллю в громаді. Також було вирішено провести інформаційну кампанію серед місцевого населення з метою підвищення свідомості щодо проблеми та доступних ресурсів для допомоги жертвам.

Засідання координаційної ради щодо протидії домашньому насиллю у Вільховецькій сільській раді було важливим кроком у боротьбі з цією проблемою. Влада та громадські організації продовжують спільно працювати над впровадженням ефективних заходів, щоб забезпечити безпеку та добробут мешканців громади.