Кампанія «Виходь на світло!»: про важливість оформлення трудових відносин у воєнний період

  • 28

У добу війни, коли країна перебуває в складних умовах, вирішення соціальних проблем набирає особливої ваги. Одним із найважливіших аспектів є належне оформлення трудових відносин та сплата необхідних податків. З метою поширення цієї усвідомленості, Державна служба України з питань праці започаткувала інформаційну кампанію під назвою «Виходь на світло!». Кампанія спрямована на працівників і роботодавців, які продовжують працювати під час воєнного періоду, але уникають офіційного оформлення своїх трудових відносин та сплати податків.

Головною метою кампанії є формування розуміння серед населення щодо важливості оформлення трудових відносин, особливо у такий складний період, як воєнний. Відповідне оформлення забезпечує правовий захист працівників, гарантії соціального захисту та визнання їх прав та обов'язків.

Кампанія «Виходь на світло!» включає інформаційні заходи, спрямовані на усвідомлення важливості оформлення трудових відносин і плати податків. Це включає проведення лекцій, семінарів, роз'яснювальних буклетів та інших матеріалів із наголосом на знання прав працівників, обов'язків роботодавців та перевагах офіційного працевлаштування.

Додатково, Державна служба України з питань праці закликає громадян активно залучатися до кампанії і надавати інформацію про суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території громади, але при цьому використовують незадекларовану працю. Такі роботодавці порушують законодавство і шкодять як економіці країни, так і сами працівникам.

Управління кампанії «Виходь на світло!» обіцяє прийняти відповідні заходи щодо роз'яснення працівникам правових аспектів працевлаштування та забезпечення соціально-економічних гарантій.

Загалом, кампанія «Виходь на світло!» є важливим кроком у формуванні усвідомленості громадян про необхідність оформлення трудових відносин та сплати податків, особливо в умовах воєнного періоду. Таке оформлення є не лише правовою вимогою, але й сприяє забезпеченню стабільності економічного розвитку країни, зміцненню її обороноздатності та соціальному захисту населення.

Ми закликаємо усіх громадян, працівників та роботодавців, долучитися до кампанії «Виходь на світло!». Тільки разом ми зможемо побудувати сильне, стабільне та справедливе суспільство, яке гідно переживатиме випробування воєнних часів. Важливо розуміти, що оформлення трудових відносин і сплата податків - це не тільки громадянський обов'язок, але й вигода для кожного з нас. Це зростання соціального захисту, розвиток інфраструктури, забезпечення медичної допомоги та інших важливих сфер життя.

Пам'ятаймо, що тільки відповідальний підхід до оформлення трудових відносин та сплати податків дозволить підтримувати стабільність і силу нашої країни. Приєднаймося та долучаймося до кампанії «Виходь на світло!», щоб разом забезпечити процвітання та добробут України в умовах воєнного періоду. Кожен крок у цьому напрямку є важливим і може мати велике значення для майбутнього нашої країни.