Сьогодні жителька с. Вільхівці-Лази знайшла у рідному лісі рідкісний гриб - білого трюфеля, ціна якого на ринку сягає від 80 до 400 Євро.

  • 52

Сьогодні жителька с. Вільхівці-Лази Анжеліка Горкавчук вирушила на пошуки грибів і несподівано виявила рідкісну та дорогу родзинку серед грибного світу - білий трюфель. Пошукова експедиція в лісі принесла їй приємний сюрприз, якого вона навіть не могла очікувати.

Білий трюфель, який вдалося знайти Анжеліці, важить понад 100 грамів. Вартість подібного гриба на ринку перебуває в широкому діапазоні від 80 до 400 євро. Його ціна залежить від якості, розміру та рідкісності трюфеля. У світі цей гриб вважається особливим джерелом смаколиків із витонченим ароматом.

Анжеліка визнає, що поки не знає, як правильно готувати цей унікальний гриб. Вона відверто признається, що це перша її знахідка трюфеля, і попросила підказки від своїх шанувальників. Вона надіється, що хтось з читачів її новини буде мати досвід у готуванні трюфелів і порадить їй найсмачніші способи приготування цього дорогоцінного гриба.

Анжеліка Горкавчук запрошує всіх любителів полювати за грибами. Зараз в лісі багато грибів, і як виявилося можна знайти навіть - білого трюфеля.

Загалом с. Вільхівці-Лази дуже мальовниче , тож вирушаючи туди можна не тільки знайти смачні і рідкісні гриби, придбати домашнього свіженького молочка, чи сметани, але і насолодитися місцевими краєвидами.

Отже, загляньте в свій кошик, захопіть мішок і вирушайте на пошуки грибів разом з Анжелікою Горкавчук! І не забудьте дати поради, якщо маєте досвід готування білих трюфелів. Ви можете бути наступним щасливчиком, який знайде цей рідкісний гриб та насолодиться його незабутнім смаком.