Організація «Регіон Карпат» (NEEKA) надала допомогу вільховецьким переселенцям

Фото без описуЦими днями у Вільховецькому ЦНАПі відбулася видача гуманітарної допомоги від МФ ОЗНС «Регіон Карпат» (NEEKA) для осіб, постраждалих внаслідок конфлікту. Ця ініціатива була спрямована на підтримку та допомогу ВПО, які зареєстровані та проживають у Вільхівецькій громаді.

На зустрічі були роздані різноманітні предмети первинної необхідності, серед яких худі, дитячий одяг, постільна білизна, гігієнічні набори, засоби дезінфекції та підгузки. Ця допомога мала на меті полегшити повсякденне життя людей, які потребують особливої турботи та підтримки.

Усі ВПО, які збиралися отримати гуманітарну допомогу, повинні були мати при собі паспорт, довідки, що підтверджують їхнє постраждання та статус ВПО, а також індивідуальний податковий номер (ІПН). Це було необхідно для забезпечення прозорості та відповідності процесу видачі допомоги законодавчим вимогам.

Велика подяка МФ ОЗНС «Регіон Карпат» (NEEKA) за їхню підтримку та небайдужість до потреб місцевих ВПО. Такі заходи не тільки сприяють покращенню матеріальної ситуації людей, але й дарують надію та підтримку в складний час. Нехай ця акція стане прикладом солідарності та співпраці для інших організацій та установ, що займаються допомогою ВПО.

Згадана подія свідчить про важливість спільних зусиль громадських організацій та владних структур у наданні підтримки ВПО. Лише завдяки такому партнерству можна забезпечити вимоги та потреби цих осіб, що зазнали тяжких випробувань. Нехай подібні акції стануть поширеними і продовжуватимуть допомагати тим, хто найбільше цього потребує.