За січень місяць народилося вдвічі більше хлопчиків, проте і померло вдвічі більше чоловіків.

Фото без описуСічень був багатим на хлопчики, у Вільховецькій громаді народилося 11 немовлят:  3 дівчатка та  8 хлопчиків.

Батьки надали перевагу традиційним іменам для своїх дітей.

Ми бажаємо найменшим жителям нашої громади рости здоровими та бути радістю і натхненням для своїх батьків.

До жалю, маємо, порівняно, багато втрат... за січень місяць померло 15-ро осіб: 5 жінок і вдвічі більше чоловіків - 10. Серед них півторамісячне немовля. Висловлюємо щирі співчуття рідним та  сумуємо разом з вами...

13 нових сімей утворилося протягом січня. Бажаємо новоствореним сім'ям: любові, довіри та бути гідною підтримкою одне для одного.

Новини від поліцейського офіцера Вільховецької громади:

Протягом місяця:

- складено 9 адмінпротоколів:

3 - через насилля в сім'ї;

3 - розпивання алкогольних напоїв;

3 - порушення дотримання правил карантину.

Цього місяця сталися 3 дороржньо-транспортні пригоди без потерпілих.

Поліцейський офіцер громади звертається з проханням до жителів громади дотримуватись правил карантину.

Підприємцям  для своєї діяльності потрібно мати один з 4-х документів: сертифікат про вакцинацію, або протипоказання на здійснення вакцинації, або довідку про недавно перенесений COVID-19, або ПЛР-тест.

Тел. поліцейського офіцера Вільховецької громади: 097 - 967 - 28 - 90

Будьте обережними, бережіть себе та своїх ближніх.