З 25 січня по 7 лютого школи Вільховецької громади переходять на дистанційну форму навчання.

У зв'язку з ситуацією, що склалася на території Вільховецької територіальної громади, через поширення захворювання на ГРВІ та гостру респіраторну хворобу  COVID-19 Наповнюваність класів опорних закладів загальної середньої освіти та груп дошкільних навчальних закладів склала, станом на сьогодні 24.01.2022, до 45%.

Внаслідок чого місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було ВИРІШЕНО:

Призупинити на період з 25 січня по 7 лютого 2022 року відвідування гуртків, спортивних секцій,  закладів загальної середньої, дошкільної  та позашкільної освіти Вільховецької сільської ради територіальної громади із переведенням учнів шкіл на дистанційну форму навчання.