У Вільховецькій школі говорили про "Булінг" в рамках акції «16 днів проти насильства»

У ОЗО Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ст. інспекторка ювенальної превенції Мирослава Фіцай та офіцер Вільховецької громади  Василь Феденець  провели заняття на тему: «Булінг. Відповідальність  за його вчинення та шляхи його подолання».

Поліцейські розповіли про поняття «булінг», його основні ознаки та відповідальність, яка настає за вчинення протиправних дій. Також, впродовж бесіди, поліцейські  надали дітям практичні поради, як протидіяти фізичному насиллю і психологічному цькуванню з боку однолітків.

Наприкінці спілкування, інспекторка ювенальної превенції наголосила на тому, що не слід замовчувати існуючі випадки булінгу та негайно інформувати шкільного психолога, вчителів, батьків або телефонувати в поліцію за номером «102».