ПРОФОРІЄНТАЦІЯ: Старшокласники Добрянської школи відвідали УжНУ (ВІДЕО)

Фото без описуОсвіта - це світло, а життя без освіти - це трішки світла і на заробітки.

Ми прагнемо, щоб наші випускники шкіл виїжджали з громади лише для того, щоб здобути освіту і повернутися на свою маленьку батьківщину, аби розбудовувати її, аби бути в оточенні рідних і жити там, де ти народився.

Наша поїздка до Ужгородського національного університету - профорієнтаційна в рамках програми створення Вільховецького Бізнес-хабу. Учні Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. познайомилися з професіями: юриста, біолога, соціолога, історика, геолога. Дізналися про те, які предмети потрібно здати на ЗНО, щоб навчатися на тому чи іншому факультеті, в чому суть професії, та як застосовувати її в житті.

Окреме «Дякуємо» Штефаньо Михайло та Шандор Федір за організацію зустрічі. — у Ужгородський національний університет.