Учні Добрянської школи відвідали Тячівський відділ поліції

Потрапити до поліції - не найприємніша річ, бо у більшості випадків, раз ти потрапив у відділок, то значить порушив закон і підлягаєш покаранню, проте не на цей раз. Учні Добрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів поїхали до Тячівського відділу поліції головного управління національної поліції в Закарпатській області на екскрурсію.

Василь Токар - начальник Тячівського РВ філії Державної установи "Центр пробації" в Закарпатській області, капітан внутрішньої служби та Мирослава Фіцай  - старший інспектор ювенальної превенції Тячівського РВП ГУНП в Закарпатській області розповіли школярам про професію поліцейського, показали засоби індивідуального захисту, продемонстрували, як збирати і розбирати зброю.

Фото без описуФото без опису

Організатори зустрічі: староста с. Добрянське - Іван Решетар та вчителі розповіли, що найбільше враження на учнів склали камери для тимчасового перебування в'язнів, де учні стали свідомі того, скільки коштує свобода, та як через  легковажність можна її позбутися на цілі роки.

Фото без описуФото без опису