У Вільховецькій громаді готується до відкриття Бізнес-хаб

Фото без описуРозпочинаємо проєкт «Створення мережі бізнес-хабів у Закарпатській області».

Що це за проєкт? Він передбачає створення в кожній цільовій громаді бізнес-хабу, спрямованого на підтримку та розвиток місцевого бізнесу. У бізнес-хабах працюватиме по одному бізнес-координатору, який консультуватиме місцевих мешканців і підприємців, проводитиме просвітницьку кампанію з розвитку підприємництва в громадах.

Навіщо цей проєкт? Щоб популяризувати підприємництво, розвивати локальний бізнес та залучати нових інвесторів у громади, а також стимулювати зайнятість населення в сільській місцевості.

Де реалізовуватимуть проєкт? У 5-ти громадах Закарпаття. А саме у Вільховецькій, Кам’янській, Колочавській, Міжгірській і Тур’є-Реметівській громадах.

Хто реалізовуватиме проєкт? Агенція регіонального розвитку Закарпатської області разом із 5-ма громадами за секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Яка тривалість проєкту? 12 місяців.