У футбольному двобої ФК «Вільхівці» та СК «Карпати» (Рахів) - перемога за вільхівчанами: 4:3

• 1230

Фото без опису

4:3  - саме з таким результатом закінчився футбольний матч ФК «Вільхівці» – СК «Карпати» (Рахів). Вітаємо СК "Вільхівці" з перемогою!

Цікава, результативна, відкрита гра, із розряду, які подобаються вболівальникам. До того ж із закрученим сюжетом. Спочатку господарі вийшли вперед, потім їх у рахунку перегнали гості. Знову біля чужих воріт своє слово кажуть господарі. Напруга в матчі тривала до кінця зустрічі. Спочатку перша кульмінація, коли Юрій Яремчук на 84 хвилині не реалізував пенальті, та все ж гості першими були на добивання. І за три хвилини до кінця основного часу 3:3 цілком задовольняли гостей. Та вийшла друга ігрова кульмінація: плани «Карпат» на нічию поховав хет-трик Олександра Грицькевича. Нелегка, та все ж вікторія «Вільхівців».

Голи: Олександр Грицькевич, 33, 60, 87; Іван Скунзяк, 68 – Андрій Мерцин, 40, 84; Юрій Яремчук, 49.

Попередження: Едуард Нергеш, 27; Іван Куцин, 29; Максим Минайленко, 73 – Юрій Лаб’як, 16; Андрій Мерцин, 44.

За даними: Закарпатської Асоціації Футболу