СТАТИСТИКА: за травень позитивний приріст населення та 7 нових шлюбів.

Фото без описуЗа травень місяць у Вільховецькій громаді народилося 11 малюків: 5 дівчаток і 6 хлопчиків.

Померло 8 осіб похилого віку: 3 жінки 5 чоловіків. Один молодий чоловік загинув у ДТП. Висловлюємо співчуття рідним та сумуємо разом з приводу втрат...

7 нових сімей утворилося в цьому місяці, тож бажаємо, щоб кохання не згасало з роками, а підтримка одне одному, у подружньому житті, завжди була надійною!

Новини від поліцейського офіцера Вільховецької громади:

За травень місяць сталися 2 ДТП: одна обійшлася без травм, у іншій, до жалю, загинув один молодий чоловік, інший потерпілий у важкому стані знаходиться в лікарні.

Було здійснено 4 кримінальних правопорушень: 3 з яких розкриті та направлені до суду (грабіж і нанесення тілесних ушкоджень), 1 (ДТП) - триває слідство.

За травень складено 9 адміністративних протоколів, зокрема, по справах порушення правил благоустрію.

Бережіть себе та своїх ближніх!