Результати матчу ІІ туру Чемпіонату області. ФК «Бужора» (Іршава) – СК «Вільхівці» – 3:1

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Вільхівці» – 3:1 (6:1)

Голи: Ярослав Ільков, 16; Іван Качур, 53 – Олександр Грицькевич, 13; Володимир Товт (автогол), 89.

Попередження: Станіслав Кохан, 21; Василь Росул, 75 – Василь Габор, 8; Йосип Пайдич, 10; Васль Гнепа, 28; Едуард Нергеш, 33; Віталій Мадяр, 82.

Вилучення: Василь Гнепа, 63 (друге попередежння).

Принципова гра суперників, які рекомендацій не потребують. Матч видався результативним і зі своєю внутрішньою драматургією. На початку зустрічі команди обмінялися голами доволі швидко. Далі, на старті вже другого тайму, господарі відзначилися вдруге. Вилучення в гостей додало їм головного болю, адже довелося перекроювати бойові порядки. Утім, напруга в поєдинку зберігалася, адже рахунок тримався хитким. І все ж перед фінальним свистком чемпіон області остаточно зняв питання переможця в двобої.

За матеріалами: Закарпатської асоціації футболу