Шалена перемога СК "Вільхівці" на рідному полі

У неділю, 25 квітня відбувся футбольний матч  між СК "Вільхівці" та ФК "Невицький замок" за Кубок області.

Хоч погода не довго балувала сонцем, після чого почався вітер з дощем, все ж вільховецька команда, на правах господаря, методично забивала суперникові  голи впродовж усієї гри та показала високий рівень підготовки.

Гості повністю з поразкою не змирилися, пробували атакувати й таки відзначилися голом наприкінці зустрічі. Сприяло виграшу нашої команди і нове футбольне поле, натуральний газон якого цьогоріч ще більш густий і гладенький.

ФК «Вільхівці» – ФК «Невицький замок ОКДЮСШ Україна» – 8:1

Голи: Олександр Грицькевич, 10, 17, 22; Вадим Веселовський, 33; Іван Скунзяк, 51; Василь Габор, 54, 75; Віталій Мадяр, 84 – Олександр Поковба, 82.

Юрій Бучок - тренер команди СК "Вільхівці" відзначив, що на початку травня на стадіоні с. Вільхівці відбудеться футбольний матч І туру Чемпіонату області між СК "Вільхівці" та ФК "Поляна".

P.S. Додатково про гру буде повідомлено, тому слідкуйте за нашими анонсамиwink.