На придбаній земельній ділянці інвестори планують побудувати торговий центр та створити нові робочі місця

7 квітня відбувся аукціон з продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

Ділянка знаходиться у с. Вільхівцях, вул. Центральна б/н (біля деревообробного Заводу).

Цільове призначення: 03.15 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови

В результаті проведених торгів 2 земельні ділянки загальною площею 0,95 Га були продані за 1,5 млн. грн. інвестору.

На придбаній території, нові власники, планують побудувати торгово-розважальний центр, де буде створено біля 30-ти нових робочих місць. Торговий комплекс сприятиме пожвавленню економічної діяльності та суттєво збільшить надходження до бюджету громади.

Виручені кошти від продажу двох ділянок комунальної власності будуть направлені на розвиток інфраструктури Вільховецької громади, зокрема будівництва басейну та покращення шкіл і дошкільних навчальних закладів.