СТАТИСТИКА: у листопаді у Вільховецькій громаді більше смертей, ніж народжень

Сумна статистика за листопад. Певно вперше за рік у нас менше народжень, ніж смертей.  У листопаді  у Вільховецькій громаді з’явилося на світ 6 немовлят: 5 дівчаток і один хлопчик.  Серед імен, які батьки дали своїм дітям: Єва, Мая, Софія та Данієль.

До жалю, маємо 8 втрат - смертей жителів нашої громади. З них:  5 чоловіків, 2 жінки і одна дитина, яка померла у віці 8 років. Троє осіб померло у проміжку 82-93 роки, двоє людей у віці 63-66 років і один чоловік у молодому віці - 33 роки. Приносимо щирі співчуття рідним померлих, сумуємо разом з вами.

Протягом місяця, у громаді утворилося 6 молодих сімей. Тож, вітаємо молодят з початком сімейного життя, бажаємо великого і широго кохання, довіри та поваги одне до одного!