У Вільховецькій громаді відбулася перша сесія у новому складі

10 листопада відбулася перша установча сесія Вільховецької сільської ради територіальної громади.

За результатами виборів 25 жовтня 2020 року, вдруге обраний голова Вільховецької громади Михайло Цірик склав присягу вірно служити громаді та народові України.

Представляти інтереси мешканців в сільській територіальній громаді будуть 22 депутати, які теж склали присягу та отримали посвідчення депутатів.

За пропозицією сільського голови та результатами голосування секретарем Вільховецької сільської ради  повторно обрано депутата Едуарда Гуртового.

Першим заступником сільського голови одноголосно затверджено Василя Цірика, заступником - Василя Поп, керуючою справами (секретаря) виконавчого  комітету сільської ради – Емілію Кричфалушій.

За поданням  голови, на посаду старости с. Вільхівці-Лази, призначено Наталію Майор, на посаду старости  с. Добрянське призначено Івана Решетаря.

Депутати Вільховецької сільської ради