Учні Вільховецько-Лазівської школи зібрали речі для “Соціальної кімнати”.

Сьогодні, вчителі-організатори соціального заходу, Тетяна Чонка та Неля Богдан привезли до “Соціальної кімнати” понад 50 пакунків з одягом та іграшками, які зібрали учні Вільховецько-Лазівської школи.

Протягом тижня діти приносили свої речі та іграшки, аби люди, які мають потребу отримали підтримку.

“Соціальна кімната” знаходиться на 3-му поверсі адмінбудівлі Вільховецької сільської ради та відкрита як для благодійників, так і для людей, які потребують допомоги. Саму кімнату ще потрібно оснастити полицями та стійками для одягу для її повноцінного функціонування. Приємно, що жителі Вільховецької громади соціально свідомі люди.

Ніщо так не здатне зігріти душу, як любов і добро виявлене до оточуючих. Тому спасибі кожному учневі, що долучився до доброї справи. І пам’ятайте: небайдужість - рушійна сила до творення добра.