Агенція регіонального розвитку вчить працівників місцевого самоврядування проектному менеджменту (ВІДЕО)

Агенція  регіонального розвитку Закарпатської області розпочала новий навчальний проект для працівників органів місцевого самоврядування. З 12 по 13 грудня провела перший блок тренінгів у рамках курсу "Розробка та подання проектів розвитку", де взяли участь представники різних ОТГ, зокрема і Вільховецької.

Тренінги проводив радник з питань  розробки та впровадження проектів  та один із кращих тренерів проектного менеджменту в Україні - В'ячеслав Топоров. Головне завдання  першого навчального блоку  - навчити правильно оцінювати проблеми, на вирішення яких, в подальшому, потрібно спрямувати грантові кошти.

Агенція регіонального розвитку Закарпатської області працює вже майже три роки.  Бере участь та виступає ініціатором іноваціонних проектів, метою котрих є — економічний та соціальний розвиток Закарпаття. Агенція об’єднала сектор бізнесу, влади, освіти, науки, ЗМІ і громадськості. Один із ключових пріоритетів Агенції - написання і реалізація успішних проектів. Поряд із цим – активно працюють над залученням інвестицій, створюють спеціальний Центр обслуговування інвестора та Центр сталого туризму.