Спортивний Клуб “Вільхівці” став бронзовим призером Чемпіонату Закарпаття 2019р. у вищій лізі.

Фото без описуЦьогоріч вільховецькій футбольній команді прийшлося добре попрацювати, аби увійти у список призерів Чемпіонату області. Тренер команди Юрій Бучок зазначає, що сезон видався складним, однак СК “Вільхівці”, все ж, вдалося досягти поставлених завдань.

Церемонія нагородження призерів та чемпіонів Закарпатської області з футболу відбулася у м. Виноградів не випадково, бо ж саме ФК «Севлюш» здобула унікальне досягнення: серед дорослих виграв зимову першість, Кубок, Суперкубок і врешті - чемпіонат.

Другу сходинку посіла команда “Поляна”. А третє місце розділили СК “Вільхівці” та ФК “Витязь” (Концово).

Про сам захіж йдеться на сайті Федерації Футболу Закарпаття: “Присутніх вітав міський голова Степан Бочкай. Відтак підсумки цьогорічних головних футбольних баталій в області підбив голова ФФЗ Іван Дуран, указавши як на здобутки, так і на проблеми в розвитку гри № 1 на Закарпатті. Привітав тріумфаторів сезону й депутат Верховної Ради України Владислав Поляк. Вони ж разом із заступником голови ФФЗ Іваном Качуром, головою одного з комітетів обласної федерації, членом її виконкому Георгієм Жборою, заступником голови Виноградівської районної ради Адальбертом Сверенком, першим заступником міського голови Василем Ціцеєм почергово нагородили кращих із кращих”.

Із наставників дорослих команд нагородили і тренера СК “Вільхівці” Юрія Бучка та адміністратора команди - Миколу Чонка.

Фото без описуФото без описуВідзначився у Чемпіонаті області і вільховецький воротар - Віталій Гринишин, якого визнано кращим голкіпером Чемпіонату області, сезону 2019 р.

Кращий захисник 2019 р. теж грає за СК “Вільхівці”, ним визнано Володимира Товта.

Такі здобутки має наша  команда цьогоріч, а про футбольні плани розповів президент СК “Вільхівці” Михайло Цірик: “Ми розпочали реконструкцію стадіону, тож влітку матимемо сучасне професійне футбольне поле зі штучним поливом, що покращить умови проведення матчів. Для команди завдання - втриматися у трійці, а при можливості, покращити результати”.