Півфінальний матч-відповідь СК “Вільхівці” - ФК “Витязь” закінчився з рахунком 1:1

• 380

ФК «Вільхівці» – ФК «Витязь» (Концово) – 1:1 (2:3)

Фото без описуГоли: Мирослав Мудра, 90+3 – Руслан Соскида, 88.

Попередження: Олександр Септа, 39; Юрій Мандич, 51; Мирослав Мудра, 85; Віталій Пилипишин, 90+6 – Руслан Соскида, 30; Денис Пахомов, 61; Василь Луців, 70; Віталій Медведєв, 76.

Вчорашній футбольний матч (14 серпня) між СК “Вільхівці” та ФК “Витязь” (Концово) закінчився з рахунком 1:1. У першому таймі і першій половині другого тайму обидві команди мали гольові моменти, однак не забили жодного гола. Вже в кінці гри, на 88 хвилині, суперники забили гола у ворота вільхівчан,  ті в свою чергу відігралися і зрівняли рахунок 1:1. Не вистачило часу СК “Вільхівці”, щоб “відірватися” від “Витязя”.

Це невтішний результат для вільховецької команди, адже нагадаємо, що попередню гру СК “Вільхівці” програли. Тож рівний рахунок матча-відповіді значить, що СК “Вільхівці” не увійшли до фіналу Кубку області.

Фото без опису

•

• - Команда “Витязь” - сильна команда, тож гра була на рівні. 1:1 - результат звичайно нас не влаштував, нам потрібно було виграти цей матч вдома, - зазначив тренер СК “Вільхівці” Юрій Бучок.

•

Наступна гра Чемпіонату області буде 17 серпня (в суботу) на  стадіоні с. Середнього, о 17:00

СК “Вільхівці” гратиме проти ФК “Середнє”.