Детально про Парламентські вибори у Вільховецькій ОТГ

Фото без опису21 липня українці мали можливість використати своє невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Таким правом у Вільховецькій громаді скористалося 2 647 осіб, а це біля 30% від усіх жителів громади, хто має право голосувати.

На всіх дільницях Вільховецької громади були створені умови для реалізації права громадян - вільно обирати владу.

На сьогодні, на офіційному  сайті ЦВК, є вільний доступ до інформації щодо результатів з виборів народних депутатів України.

В одномандатних округах у Вільховецькій громаді лідерство належить Василю Петьовці - 36,5% голосів. Слідом за ним йде Вадим Носа, який набрав 26,1 % голосів. Далі політичні смаки наших громадян розділилися на Віталія Кута та Василя Федурцьо.

У багатомандатному виборчому окрузі жителі Вільховецької громади найбільше підтримали Політичну партію “Слуга народу” - біля 60% голосів. На другій сходинці Політична партія “Опозиційна платформа - за життя” - від 8% та на деяких дільницях навіть до 28%.

Дані загалом по 72 виборчому окрузі

Фото без описуФото без опису

Детальна інформація щодо виборів у багатомандатному виборчому окрузі по дільницях:

Вільхівці - Будинок культури

Вільхівці - школа