Дострокові Парламентські вибори. Виборчий округ? Кандидати в депутати по нашому одномандатному округу? Час роботи дільниць? Приналежність до дільниць?

Вже в цю неділю, 21 липня, в Україні відбудуться позачергові  Парламентські вибори згідно з указом президента України Володимира Зеленського.

Фото без описуУкраїнці обиратимуть новий парламент за змішаною системою – частина нардепів пройдуть за партійними списками - 225 депутатів, а частина – як мажоритарники за своїми виборчими округами - 225 депутатів.

Вільховецька громада належить до одномандатного виборчого округу №72

Ознайомитися з кандидатами в депутати по нашому  одномандатному округу №72 (яких зареєстровано 19), можна на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.

Крим і частина Донбасу участі у виборах через окупацію РФ не бере.

До парламенту потрапляють партії, які отримують на виборах 5% голосів. Право голосу на виборах депутатів мають громадяни України, яким на день голосування виповнилося 18 років.

Графік роботи виборчих дільниць.

Виборчі дільниці в Україні відкриються о 8 годині ранку в неділю 21 липня 2019 року та працюватимуть до 20 години вечора того ж дня.

До якої виборчої дільниці Ви належите?