Навчання майбутніх працівників Вільховецького ЦНАПу та про доступні електронні адміністративні послуги.

У Вільховецькій громаді вже другий день поспіль проходить навчання майбутніх працівників ЦНАПу.

Проводить заняття практик і тренер програми U-Lead з Європою та заступник керівника Центру надання адміністративних послуг у м. Луцьк - Василь Сарай. Головне завдання навчального модуля - навчити майбутніх надавачів адміністративних послуг якісно надавати послуги, вміти мінімізувати помилки які виникають у процесі роботи та організовувати процес надання адміністративних послуг.

1. Протягом двох днів навчання майбутні адміністратори здобули такі практичні навички:  проводити моніторинг якості надання послуг;

2. Працювати з реєстрами;

3. Перелік електронних адміністративних послуг, які можуть замовити громадяни;

4. Керування системою електронних черг.

Довідково: сьогодні в Україні є 118 доступних адміністративних електронних послуг із сервісом доступним онлайн, якими можуть вже користуватися українці. Серед них послуги з:

• Охорони здоров’я та освіти;

• Безпека та суд;

• Фінанси та податки;

• Транспорт;

• Підприємництво;

• Громадянство та міграція

• Земля та екологія;

• Будівництво та нерухомість;

• Соціальний захист.

Замовити електронні адміністративні послуги можна ТУТ:

Саме тому, завдання працівників ЦНАПу  - популяризувати електронні послуги та роз’яснювати громадянам, як ними можна скористатися. Електронні послуги створені, аби полегшити життя наших громадян, пришвидшити отримання потрібних даних, а вже за потреби ЦНАП може надати запитуваний документ у паперовій формі.