ВІДЕО: Коментар тренера Юрія Бучка щодо футбольного матчу СК “Вільхівці” проти ФК “Вонігово” у 1/4 Кубку області

• 604

Фото без опису

5 червня на стадіоні с. Вільхівці відбувся футбольний матч ¼ кубку області. СК “Вільхівці” грали проти ФК “Вонігово”. Вільховецька команда перемогла з рахунком 4:1.

Тренер команди Юрій Бучок прокоментував гру та зізнався, що очікував на кращі результати. Адже команда “Вільхівці” мала понад 10 гольових моментів, однак не скористалася ними.

За перший тайм СК "Вільхівці" забила лише одного гола у ворота противника. В другому таймі гра пожвавішала, як з боку команди “Вонігово”, яка забила одного м’яча у ворота господарів так і з боку вільховецької команди, яка ще додала 3 голи до свого результату.