Між Вільхівцями і Добрянським засяяло вуличне світло!

На частині  центральної дороги між с.Вільхівці та с. Добрянське проведені роботи з установки зовнішнього освітлення вулично-дорожньої мережі. Тож відтепер вуличним освітленням додатково охоплено ще понад 800 метрів.

“Встановлено 16 нових енергозберігаючих світильників на основі енергозаощаджувальних технологій. Загальна вартість проекту становить 153 тис. грн”, - розповів заступник голови Вільховецької ОТГ - Василь Цірик.

Реалізація проекту здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Таким чином, освітленням охоплені майже всі центральні вулиці громади, окрім частини дороги у с. Вільхівці-Лази та с.Сасова.