Відомі результати щодо переможців конкурсу на заміщення вакантних посад

Фото без описуПереможці конкурса на заміщення вакантних посад: директора КУ "Вільховецький інклюзивно-ресурсний центр Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області", та заступника начальника управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Вільховецької сільської ради.

Переможець конкурса на заміщення вакантної посади заступника начальника управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Вільховецької сільської ради - Олена Гуртова.

Переможець конкурса на заміщення вакантної посади директора КУ "Вільховецький інклюзивно-ресурсний центр Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області" -  Євгенія Богаченко.

Тетяна Свид  - зарахована до кадрового резерву для прийняття на державну службу протягом року.

Магдалина Карасьова - зарахована до кадрового резерву для прийняття на державну службу протягом року.