Футболіст СК “Вільхівці” Мирослав Мудра визнаний кращим бомбардиром Зимової першості

Після 4 туру футбольної Зимової першості  Закарпатської області, визначилась п’ятірка кращих бомбардирів, серед них гравець СК “Вільхівці” Мирослав Мудра, - про це повідомляє офіційний сайт  Федерації Футболу Закарпаття.

Гравець

Голи (п)

Ігри

1.

Мудра Мирослав

ФК «Вільхівці»

2.

Предчук Антон

ФК «Ужгород»

3.

Русин Андрій

ФК «Бобовище»

4.

Яремчук Юрій

СК «Карпати» (Рахів)

5.

Баятян Артем

ФК «Ракошино»

5 (1)

4

Нагадаємо, що Мирослав Мудра грає у вільховецькій футбольній команді з початку 2019 року, та за 4 футбольні матчі забив 5 голів.

У 2010 році визнаний кращим нападником Ліги чемпіонів Закарпаття (грав у складі ФК “Заріччя”).

У 2014 році отримав звання кращого нападника області (грав у складі ФК “Севлюш”).

Виступав у складі Збірної команди Закарпаття на всеукраїнській арені.  Чемпіон області, триразовий срібний призер футболу у Закарпатській області.

Окрім того, оприлюднений список гравців, які пропускають наступний тур, до жалю серед них є теж гравець СК “Вільхівці”: Томишинець Василь – ФК «Карпати» (Дубове), Фурик Іван – ФК «Велика Копаня», Мкртичян Генріх – ФК «Н.Коропець», Пустовіт Артем – ФК «Витязь» (Концово), Тимочук Богдан – ФК «Карпати» (Рахів), Мандич Юрій – ФК «Вільхівці».