Головні бомбардири СК “Вільхівці” пробили захист ФК “Карпати”(Рахів) і перемогли - 2:1

• 423

Фото без опису

У неділю, 3 березня відбувся футбольний матч СК “Вільхівці” проти ФК “Карпати” (Рахів). Гра була напруженою. Наша команда, в особі Мирослава Мудри, забила першого гола на самому старті, однак на 10-й хвилині команда залишилася в меншості, бо футболіст Юрій Мандич отримав червону картку.  Та завдяки тактичній грі "Вільхівці" грамотно тримали м’яча і вже до кінця першого тайму Юрій Мушка подвоїв рахунок СК “Вільхівці”. Та до жалю, знову наш футболіст Володимир Попадинець отримав травму, тож прийшлося зробити заміну.  Вже за 15 хвилин до кінця гри рахівці забили свого першого гола, однак зрівняти рахунок так і не вдалося.

Тренер СК “Вільхівці”, Юрій Бучок розповідає, що наступний матч буде  із виноградівським “Севлюшем” - чемпіоном Закарпатської області, який і визначить першість у групі змагань Зимової першості.

Тож бажаємо сил і переможного духу футболістам СК "Вільхівці", аби тактично зіграти у цій принциповій грі.