СТАТИСТИКА за березень: правопорушення, народження, смерті, шлюби та ювіляри.

Березень місяць приніс багато втрат: померло 23 жителі Вільховецької громади (10 жінок і 13 чоловіків) - це антирекорд за весь час існування громади. Двоє осіб, не сягнувши 50-річного рубежу, померли від онкозахворювань. Ще одну людину, у молодому віці, забрала легенева хвороба. 6 осіб у цьому місяці померло від Covid-19. Середній вік людей, які померли від пандемії - від 60 до 70 р. Висловлюємо співчуття рідним з приводу втрати близьких людей...

Народився у березні 21 малюк: 12 дівчаток і 9 хлопчиків. Серед незвичайних імен, якими батьки назвали своїх дітей: біблійні імена - Марк та Давид, а також дівоче ім’я Аріанна.

В цьому місяці зареєстровано 4 шлюби. Тож бажаємо молодим сім’ям великої любові і непереборного бажання робити одне одного щасливим.

У березні Вільховецька громада мала троє ювілярів, яким виконалося 90 років:

Бібен Марія Андріївна, жителька с. Вільхівці.

Шелевер Юлія Михайлівна - жителька с.Раково.

Фетько Іван Іванович житель с. Вільхівці.

Щиро вітаємо з ювілеєм, бажаємо здоров’я та благословенних років життя. Нехай рідні оточують своєю турботою, а внуки і правнуки радують своїми візитами.

Новини від поліцейського офіцера Вільховецької громади:

За березень складено 12 адміністративних матеріалів;

1 кримінальне правопорушення з вчиненням тілесних ушкоджень;

1 ДТП, яка обійшлася без потерпілих.