Аби дихати!Вільховецька громада подарувала апарат штучної вентиляції легень для Тячівської районної лікарні.

Дата: 06.07.2020 13:37

3 хвилини - рівно стільки звичайна людина може прожити без повітря. Тому, аби дихати могла бодай на одну людину більше, зі спалахом коронавірусної інфекції, Вільховецька ОТГ придбала портативний апарат штучної вентиляції легень та 2 червня передала його Тячівській районній лікарні №2.

Василь Каганець - голова Тячівської районної ради:

Спасибі Михайло Михайлович Вам особисто і вашій громаді за допомогу, яку ви надаєте районній лікарні, яка обслуговує в тому числі і вашу громаду, дай Бог щоб було менше захворівших, але коли треба, щоб воно знадобилося.

Портативний вентилятор CWH-2010 застосовується для підтримки  життєдіяльності пацієнтів з респіраторними проблемами в польових, екстерних або віддалених місцях.

Михайло Цірик  - голова Вільховецької ОТГ:

Він може працювати і в стаціонарі і можна переносити його в інші відділення. Є сумка, куди його можна складати. Це така допомога на баланс Тячівської лікарні для забезпечення всіх жителів не тільки району, але хто звернувся до лікарні.

enlightenedНа сьогодні в районній лікарні є:

- 108 ліжко-місць для хворих;

- 50 із них зараз заповнені;

- 9 апаратів штучної вентиляції легень+ 1 від Вільховецької громади.

Тімур Аверін - голова Тячівської РДА:

Дуже велика є потреба у ШВЛ-апаратах і кисневих балонах.

Віктор Попович - заступник головного лікаря з лікувальної роботи КНП «Тячівська райлікарня:

Ми не маємо такого апарату, ми зараз вивчимо інструкцію.

Тож в найближчий час пацієнти із складними формами захворювань дихальних шляхів матимуть більше шансів, аби вижити.