Увага! На вихідні знову введено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.

Дата: 17.04.2020 16:17

Місцева комісія  з питань ТЕБ та НС сьогодні ухвалила рішення запровадити на території Тячівського району додаткові обмежувальні заходи на період вихідних та святкових днів, аби таким чином протидіяти ризикам поширення коронавірусної інфекції.

Введено ОБМЕЖЕННЯ на:

• пересування та перебування громадян у громадських місцях;

• перебування на вулиці;

• використання власних транспортних засобів;

• переміщення між населеними пунктами;

• відвідування аптек, продовольчих магазинів, АЗС без особливої потреби.

Обмеження діятимуть у період вихідних та святкових днів, а саме з 13:00 суботи до 6:00 першого робочого дня після вихідних та святкових  днів (вівторка).

Згідно статистичних  даних, протягом доби на території Закарпатської області зареєстровано 40 нових випадків зараження коронавірусом, загалом  в Україні за добу захворіли 500 осіб. Станом на 17 квітня в Україні нараховується 4662 випадки захворювання на COVID-19, з них 879 - у медпрацівників. У світі наймолодшою зареєстрованою жертвою від COVID-19 стало 29-денне немовля з Філіппін.

Шановні мешканці Вільховецької громади дотримуйтеся протиепідемічних заходів, бережіть себе та своїх рідних від ймовірності зараження вірусом, залишайтеся вдома і головне будьте здорові! Нехай вихідні пройдуть у позитивній атмосфері домашнього затишку!