Про харчування в навчальних закладах освіти та  оздоровлення школярів протягом 2020 року.

“Для того, аби у раціоні харчування дітей були фрукти, потрібно збільшити ціну на харчування дітей у освітніх закладах”, - з такою пропозицією виступив начальник Управління освіти у Вільховецькій громаді - Михайло Габор.  Саме тому затверджена “Програма розвитку та удосконалення харчування у навчальних закладах Вільховецької громади”, згідно якої:

• ціна на харчування дітей у садках на 2020 рік становить 24 грн.;

• ціна на харчування дітей у школах становить 19 грн.

З місцевого бюджету виділено 300 тис. грн. для фінансування харчування в школах дітей з пільгових категорій

Харчування дітей у дошкільних навчальних закладах відбувається у співфінансуванні 50/50% з місцевого бюджету та коштом батьківської плати.  Таким чином, з місцевого бюджету виділено 500 тис. грн. на харчування дітей у садках.

Діти пільгових категорій будуть забезпечені безкоштовним харчуванням, а саме:

• діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування;

• діти з особливими освітніми потребами;

• діти постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи;

• діти учасників АТО;

•  діти  із малозабезпечених сімей, які дійсно потребують безкоштовного харчування - це  буде визначати спеціальна комісія.

45-ро дітей з пільгових категорій та відмінники навчання громади отримають безкоштовне оздоровлення протягом 2020 року:

30 дітей у дитячо-оздоровчому комплексі “Едельвейс” Мукачівського р-ну;

15 дітей у відпочинковому таборі “Арніка” Воловецького р-ну.