Увага! Карантин продовжено до 11.05.2020

Дата: 25.04.2020 12:26

Міністерство освіти і науки дало рекомендації щодо роботи інклюзивно-ресурсних центрів під час карантину.

Про це йдеться в листі МОН до керівників департаментів та управлінь освіти і науки.

Під час карантину не проводиться комплексна оцінка для визначення особливих освітніх потреб дитини.

Також у МОН зазначають, що фахівці центрів мають дистанційно надавати психолого-педагогічні та корекційного-розвиткові послуги. Окрім того, спеціалістам радять консультувати батьків (законних представників) дітей з ООП "у телефонному режимі або за допомогою онклайн-ресурсів (мобільних додатків, електронної пошти тощо)".

Працівники ІРЦ, які не надають дистанційно психолого-педагогічні та корекційного-розвиткові послуги або консультації, мають використовувати робочий час для професійного розвитку.

Для запису щодо проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб, ви можете скористатись сайтом https://ircenter.gov.ua або звернутись за телефоном +380(96) 814 34 02 (Світлана Василівна)