Творчі вільховецькі учні взяли участь у конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика

24 листопада у Вільховецькій ОТГ відбувся ІІ тур Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Головна мета -  утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

У конкурсі взяли участь учні, як молодших, так і старших класів: школярі відповідали на цікаві питання, виконували заплутані мовні завдання та писали твори-роздуми.

За результатами конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, 12 учнів посіли перші місця і перейшли до ІІІ етапу конкурсу:

3-й клас - Марія Гапчук

Вільховецька ЗОШ І-ІІІст.

3-й клас -  Софія Рішко

3-й клас - Крістіна Бібен

4-й клас - Віталій Стенавський

5-й клас - Марія Цірик

5-й клас -  Анна Стойка

6-й клас Василь Лавришин

6-й клас - Вікторія Данилич

8-й клас - Анастасія Шафар

Вільховецька ЗОШ І – ІІІ ступенів

9-й клас - Іван Лехман

10-й клас Божена Шпілка

11-й клас Євгенія Чонка

Вільховецька ЗОШ І – ІІІ ступенів

Довідково: назва конкурсу носить ім‘я Петра Яцика - уродженця України, який згодом переїхав до Канади. ПідприємецьФото без опису відомий своїм вагомим внеском у фінансування українознавства на Заході та в Україні. Коштом мецената видано чимало наукових монографій з історії України, економіки, політології, медицини, етнографії. Сума його пожертв на українські інституції в західному світі перевищує 16 млн доларів.

Конкурс щороку стартує 9 листопада, в День української писемності та мови та проходить у чотири етапи: шкільний, на рівні громади, обласний та загальноукраїнський.  Тож у переможців нашої громади - ще 2 конкурси попереду. Бажаємо їм успіхів і творчого натхнення!