День громади - 2017

День громади – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, чиєю працею воно створювалось.

10 вересня 2017 року в селі Вільхівці відзначили чергову річницю Дня громади. Гостей свята привітав голова Вільховецької об’єднаної територіальної громади М.М. Цірик. О 14 годині на стадіоні села Вільхівці, заздалегідь зібралося багато людей, які з нетерпінням чекали на початок свята. Урочистості розпочалися з благословіння священників православної та греко-католицької церков.

У своєму виступі Вільховецький сільський голова розповів чим жила громада за рік, які виклики стоять перед громадою сьогодні. Михайло Михайлович подякував всім тим, хто небайдужий до проблем громади та бере активну участь у їх вирішенні. Після вітального слова очільник громади вручив грамоти кращим платникам податків, окремим керівникам закладів охорони здоров’я та освіти та депутатам Вільховецької сільської ради.

В рамках Дня громади в цьому році був започаткований конкурс «Вільховецький голубець», в якому взяли участь 9 педагогічних колективів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце – педагогічний колектив Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

2 місце - педагогічний колектив Вільховецько-Лазівсько ЗОШ І-ІІІ ступенів;

3 місце - педагогічний колектив Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На святковому концерті виступили дитячі колективи дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічні працівники та вихованці Вільховецької ДШМ, ансамбль «Вишиванка», артисти естради Аліна Паш, Ірина Федишин та Іван Пилипець.

Завершилося свято красивими феєрверками та салютами.