Від депресивних сіл до процвітаючої громади. Історія успіху Вільховецької ОТГ

Дата: 04.07.2017 09:33

До Вільховецької об’єднаної територіальної громади входить 6 населених пунктів та 3 сільради: Вільховецька, Вільховецько-Лазівська та Добрянська. На території громади проживає понад 13 тисяч населення. За півтора року життя разом тут провели капітальний ремонт шляхів, роботи із благоустрою, зокрема приміщень освітніх та медзакладів, відновили мостові та пішохідні переходи, сквери і парки, встановили дорожні знаки, «лежачих поліцейських» та розмітку, здійснили озеленення. За минулий рік у громаді за рахунок державної субвенції та власних надходжень (а це понад 10 млн грн) здійснили капітальний та поточний ремонти асфальтного покриття.