Вам потрібно змінити інформацію в українському паспорті. Які документи потрібно подати? (ВІДЕО)

Вам потрібно змінити ім’я, прізвище, чи інші дані в українському паспорті у зв’язку наприклад: з одруженням, розлученням, чи раніше допущеній помилці у паспорті, або ж ви змінили ім’я, яке вам не подобалося і маєте відповідний документ про це від   відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

У разі зміни інформації у Вільховецькому ЦНАПі Вам виготовлять паспорт громадянина України нового зразка у формі ID-картки.

Так от, які документи потрібно подати у разі потреби змінити інформацію в українському паспорті.

Пакет документів:

- свідоцтво про народження;

- ідентифікаційний код, або документ з податкової, який підтверджує відмову від ідентифікаційного кода;

- паспорт, у якому виявлена помилка, чи потрібно внести зміни інформації;

- документ, який підтверджує зміну інформації, чи виявлену помилку

(свідоцтво про шлюб, про розлучення, свідоцтво про зміну імені, рішення суду, де вказано зміну особистих даних.

- відомості про шлюб,якщо такі є (свідоцтво про одруження, чи розлучення, або рішення суду про розлучення, або ж свідоцтво про смерть чоловіка чи жінки).

- квитанція про сплату державного мита.

Всі документи подаються в оригіналі!

Вартість виготовлення ID-картки становить 345 грн. виготовляється протягом 20 робочих днів.

Термінове виготовлення ID-картки обійдеться у 471 гривню.

Якщо у вас виникли додаткові питання,  ви можете звернутися за консультацією до працівників  ЦНАПу.

Ця послуга у Вільховецькому ЦНАПі надається виключно для жителів Вільховецької громади.