ЦНАП-ІНФО: Які документи потрібно подати для оформлення першого паспорта громадянина України у формі ID-картки? (ВІДЕО)

Якщо тобі виконалося 14 років, ти вже можеш подати заяву до ЦНАПу на отримання паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Тож, що для цього потрібно?

Пакет документів:

- довідку форми №13 (її попередньо можна отримати тут же ж у ЦНАПі);

- свідоцтво про народження;

- українські паспорти батьків (обов’язково один оригінал, інший паспорт може бути копія 1,2, 3 сторінка, та сторінка прописки);

- відомості про шлюб батьків (це може бути свідоцтво про шлюб, або свідоцтво про розлучення, чи ж свідоцтво про смерть  батьків, або якщо батьки позбавлені батьківських прав - рішення суду).

-  ідентифікаційний код (за наявності), якщо ж його немає, але ви хочете його отримати, у ЦНАПі діє послуга ID-14, скориставшись якою ви можете отримати ідентифікаційний код. Однак, слід пам’ятати, що ця послуга надається у ЦНАПі тільки для тих, хто ще взагалі не має присвоєного ідентифікаційного кода.

Тож, берете з собою  одного з батьків, пакет документів і крокуєте до ЦНАПа. Оформити свій перший паспорт громадянина України  ви можете від 14 до 18 років - БЕЗКОШТОВНО!

Ця послуга у Вільховецькому ЦНАПі надається виключно для жителів Вільховецької громади.