Поради реабілітолога

Про важливість ранкової гімнастики в режимі дня дітей

Тривалий карантин - значне випробування для всієї родини. Змінився звичайний режим дня, наша рухова активність зменшилась. Але, є і плюси: сидячи вдома на карантині можна більше часу приділити дітям і навчити їх (та й себе) гарним звичкам. Заняття фізичними вправами - одна з них. Тим паче, на час карантину спортивні та фітнес-зали закриті, а діти не відвідують уроки фізкультури.

14:20 15.07.2020

Аеробіка для батьків та дитини з ООП на карантині

Перебуваючи на карантині, батьки та діти змінюють привичний спосіб життя. В тому числі, зменшують рухову активність. Це, в свою чергу, впливає на настрій та загальний стан організму. Може призвести до зниження імунітету та загострення хронічних захворювань. Щоб тримати себе в формі, зберегти здоров'я та провести час самоізоляції не тільки без негативних наслідків для організму, а і корисно, рекомендуємо виконувати низку вправ.

12:27 19.05.2020

Лікувальна фізична культура - ЛФК в домашніх умовах

Лікувальна фізична культура - ЛФК в домашніх умовах ЛФК – це метод лікування, який включає комплекс вправ, що спрямований на покращення фізичного стану пацієнта після певного захворювання, травми чи операції.

08:28 06.03.2020