Тячівський район, Закарпатська область

Сторінка на стадії наповнення.

Приведення в порядок узбіччя вулиці.

Дата створення: 16:39 13.06.2016

Вільховецька територіальна громада дбає про зовнішній вигляд сіл, які входять до її складу: було скошено узбіччя дороги за допомогою бензогазонокосілки в надії, що мешканці сіл будуть підтримувати належний порядок та чистоту.

Футбольне поле.

Дата створення: 13:44 11.06.2016

З ініціативи голови Вільховецької територіальної громади Цірика М. М. та депутатського корпусу виділити кошти для приведення сільського футбольного поля в належний стан: поставлено нову залізну огорожу, проведено обрізку дерев, поле засіяно газонною травою, старі дерев’яні лавиці замінено сучасними зручними стільцями жовто-блакитного кольору, що з’єднані в суцільну лавицю, поставлено трибуну для зручного перегляду матчу. Для комфорту гравців облаштовано сучасні просторі роздягальні та душові кабінки. Сільський стадіон стає більш схожий на парк відпочинку, де проводить свій вільний час молодь та інші жителі села.

Бюджети Тячівської та Вільховецької об’єднаних громад перевиконали плани надходжень

Дата створення: 16:50 10.06.2016

Впродовж п’яти місяців року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло більше мільярда гривень податків та зборів, що на 320 мільйонів більше від запланованого. У порівнянні з відповідним періодом минулого року, надходження загального фонду зросли на 56 відсотків, або на 366 мільйонів гривень. – Виконання затвердженого плану забезпечили всі бюджети міст обласного значення, бюджети районів, об’єднаних територіальних громад та обласний бюджет, – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. – Таких показників вдалося досягти завдяки збільшенню надходжень податку на доходи фізичних осіб, росту кола платників акцизного податку, зростанню мінімальної заробітної плати та ставок податку, а також у зв’язку з повторним проведенням грошової оцінки землі. Найбільше зростання надходжень зафіксовано в Тячівській та Вільховецькій об’єднаних територіальних громадах, а також у Берегівському та Перечинському районах і м. Чоп. Протягом січня-травня до спеціального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано податків, зборів та інших доходів у сумі 27 мільйонів гривень, що більше від запланованого на 6 мільйонів гривень. Це на 9 мільйонів гривень більше, ніж минулоріч. Ріст цих доходів зумовлений, зокрема, збільшенням надходжень коштів від продажу землі.

Заміна вікон в школах.

Дата створення: 16:03 10.06.2016

Вільховецька територіальна громада подбала про енергозбереження та естетичний вигляд Вільховецько-Лазівської та Раківської загальноосвітніх шкіл: було замінено вікна, що відповідають сучасним технологіям (пластикові).

Покраска фасаду цервки.

Дата створення: 14:47 09.06.2016

Релігійна православна громада с. Вільхівці зібрала кошти для покраски фасаду церкви,70% роботи успішно проведено. Планується завершити роботу найближчим часом!  (

Випускний вечір в школах Вільховецької об’єднаної територіальної громади.

Дата створення: 20:07 05.06.2016

Сьогодні в шести загальноосвітніх школах Вільховецької об’єднаної громади відбулися Випускні вечори. Почалося свято з офіційної частини вручення атестатів та подяки вчителям.Випускниці порадували нас чудовими сукнями та незабутнім вальсом, який викликав приємні емоції в глядачів.

Реставрація пам'ятника с.Вільхівці

Дата створення: 21:46 30.04.2016

У селі Вільхівці (Розпуття) іде реставрація пам'ятника,також навколо запроектовано сквер, який буде насичувати нашу архітектурну пам'ятку. 70% роботи вже зроблено, вже скоро бажаючі зможуть оцінити його красу, а також відпочити у красивому місці!