Святкування Дня Вільховецької об'єднаної територіальної громади

16 вересня Вільховецька об‘єднана територіальна громада відсвяткувала свій третій День народження. Фанфари, пісні, танці, голубці, атракціони, ярмарок, народні артисти та врешті феєрверк - все свідчило про свято. Люди різного віку прийшли на захід, аби відзначити  День рідного краю.

10:58 19.09.2018

Рішення про затвердження положення про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

15 червня 2018 року Рішенням Десятої сесії І-го скликання було затверджено Положення про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, що справляється на території Вільховецької ОТГ на 2019 рік.

15:01 22.06.2018

«Олімпійське лелеченя»

25 квітня в ужгородському спорткомплексі «Юність» пройшов третій етап (обласний фінал) за програмою Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». До міста над Ужем приїхало 11 команд, серед яких і команда «Спарта» нашої школи. Разом майже 140 школярів.

08:36 04.05.2018