Тячівський район, Закарпатська область

Сторінка на стадії наповнення.

З Днем Незалежності Укрїни.

Дата створення: 14:26 24.08.2016

Сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!  Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.  Від усієї душі зичу вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.  Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

День Державного Прапора України.

Дата створення: 14:27 23.08.2016

23 серпня мешканці Вільховецької громади урочисто відсвяткували день Державного Прапора України.

Візит до Польщі.

Дата створення: 15:29 05.08.2016

Голова об'єднаної територіальної громади  Вільховецької сільської ради в складі Української делегації голів об’єднаних територіальних громад України з офіційним тижневим візитом перебував у республіці Польщі.

Ремонт дороги у Вільхівських Лазах та Ракові.

Дата створення: 14:45 01.08.2016

Майже два тижні минуло з того часу, як вулиці села Вільхівські Лази та присілку Ракова приведено в належний стан. Мешканці села задоволені. Чи не найбільша втіха дітям, які мають можливість вечорами кататися на велосипедах та роликах. Є де кататися, адже довжина та ширина вулиць це дозволяє:вул. Незалежності - 850 м.; вул. Курортна - 600 м.; вул. Лесі Українки - 872 м.

Заміна вікон у Вільховецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Дата створення: 15:34 22.07.2016

Завдяки коштам, які виділила громада проходить заміна вікон у Вільховецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Старі пошарпані дерев’яні вікна замінюють сучасними пластиковими, які зберігають тепло та надають естетичного вигляду будівлі.

Ремонт асфальтного полотна по вулиці Шевченка.

Дата створення: 10:55 18.07.2016

На даний момент проходить ремонт асфальтного полотна по вулиці Шевченка с. Вільхівці. Довжина ділянки 490 м., ширина 3 метри.

Вітання з днем бухгалтера України!!!

Дата створення: 10:18 16.07.2016

Шановні бухгалтери, Вітаю Вас з професійним святом!День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання.

Ремонт вулиць Пушкіна та Матросова.

Дата створення: 14:06 15.07.2016

Проведено капітальний ремонт вулиць Пушкіна та Матросова в с. Вільхівцях. По вулиці Пушкіна прокладено асфальт шириною 3.0 м. та довжиною ділянки, що ремонтувалася - 300 м.. Ширина полотна асфальту вулиці Матросова складає 3,0 м., довжина ділянки - 571м..

День українських миротворців.

Дата створення: 08:33 15.07.2016

На землі живе безліч людей, у яких погляди на одні й ті ж речі або обставини з плином часу можуть змінюватися координально. Це може стосуватися не тільки духовних чи політичних питань, культурних, територіальних чи питань матеріального благополуччя, а також безлічі здавалося б не істотних факторів. Іноді це призводить до виникнення деякої напруженості в суспільстві. Іноді ця напруженість переростає у відвертий, кривавий і цинічний конфлікт на знищення.

Ремонт дорожнього покриття по вулиці Садовій.

Дата створення: 14:36 14.07.2016

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Садовій с. Добрянське. Ширина проїзної частини полотна асфальту складає 4,0 м. , довжина ділянки, що ремонтуєся - 740 м.