Тячівський район, Закарпатська область

Сторінка на стадії наповнення.

Заміна вікон у Вільховецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Дата створення: 15:34 22.07.2016

Завдяки коштам, які виділила громада проходить заміна вікон у Вільховецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Старі пошарпані дерев’яні вікна замінюють сучасними пластиковими, які зберігають тепло та надають естетичного вигляду будівлі.

Ремонт асфальтного полотна по вулиці Шевченка.

Дата створення: 10:55 18.07.2016

На даний момент проходить ремонт асфальтного полотна по вулиці Шевченка с. Вільхівці. Довжина ділянки 490 м., ширина 3 метри.

Вітання з днем бухгалтера України!!!

Дата створення: 10:18 16.07.2016

Шановні бухгалтери, Вітаю Вас з професійним святом!День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання.

Ремонт вулиць Пушкіна та Матросова.

Дата створення: 14:06 15.07.2016

Проведено капітальний ремонт вулиць Пушкіна та Матросова в с. Вільхівцях. По вулиці Пушкіна прокладено асфальт шириною 3.0 м. та довжиною ділянки, що ремонтувалася - 300 м.. Ширина полотна асфальту вулиці Матросова складає 3,0 м., довжина ділянки - 571м..

День українських миротворців.

Дата створення: 08:33 15.07.2016

На землі живе безліч людей, у яких погляди на одні й ті ж речі або обставини з плином часу можуть змінюватися координально. Це може стосуватися не тільки духовних чи політичних питань, культурних, територіальних чи питань матеріального благополуччя, а також безлічі здавалося б не істотних факторів. Іноді це призводить до виникнення деякої напруженості в суспільстві. Іноді ця напруженість переростає у відвертий, кривавий і цинічний конфлікт на знищення.

Ремонт дорожнього покриття по вулиці Садовій.

Дата створення: 14:36 14.07.2016

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Садовій с. Добрянське. Ширина проїзної частини полотна асфальту складає 4,0 м. , довжина ділянки, що ремонтуєся - 740 м.

Освітлення вулиць.

Дата створення: 10:49 30.06.2016

Забезпечення громадою мешканців села Добрянське та присілка Вільхівчик світловим комфортом у вечірній та нічний час. На даний момент центральні вулиці повністю освітлені!

Ремонт дороги по вулиці Леніна.

Дата створення: 16:43 29.06.2016

На даний момент у с. Вільхівцях проходить капітальний ремонт дороги по вулиці Леніна (Центральна).

Дорогі медичні працівники!

Дата створення: 18:43 16.06.2016

Дорогі медичні працівники! У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу. Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше. Від усієї душі бажаємо Вам здоров'я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре!

Отже децентралізації бути!

Дата створення: 20:46 14.06.2016

Сьогодні делегація на чолі з головою асоціації сіл та селищ Закарпатської області М. Лабою, в складі з яким були депутати селищних і сільських рад, ужгородські голови сільських селищних рад. Активісти навідалися для прийняття досвіду децентралізації та створення об’єднаних громад у своїх громадах. Зустріч була організована в конференц залі будинку громади, яку провів голова громади М. Цірик. Підчас зустрічі було поставлено багато запитань зокрема, з розвитку освіти, медицини, соціального захисту та інфраструктури громади. На всі ці запитання було дано вичерпну відповідь з позитивних моментів розвитку даних напрямків, мінусів практично в децентралізації немає. Гості оглянули об’єкти будівництва, ремонтних робіт та реконструкції на території громади. Отримали позитивний настрій та відправилися до себе з настроєм створення громад. Отже децентралізації бути!