Тячівський район, Закарпатська область

Сторінка на стадії наповнення.

День українських миротворців.

Дата створення: 08:33 15.07.2016

На землі живе безліч людей, у яких погляди на одні й ті ж речі або обставини з плином часу можуть змінюватися координально. Це може стосуватися не тільки духовних чи політичних питань, культурних, територіальних чи питань матеріального благополуччя, а також безлічі здавалося б не істотних факторів. Іноді це призводить до виникнення деякої напруженості в суспільстві. Іноді ця напруженість переростає у відвертий, кривавий і цинічний конфлікт на знищення.

Ремонт дорожнього покриття по вулиці Садовій.

Дата створення: 14:36 14.07.2016

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Садовій с. Добрянське. Ширина проїзної частини полотна асфальту складає 4,0 м. , довжина ділянки, що ремонтуєся - 740 м.

Освітлення вулиць.

Дата створення: 10:49 30.06.2016

Забезпечення громадою мешканців села Добрянське та присілка Вільхівчик світловим комфортом у вечірній та нічний час. На даний момент центральні вулиці повністю освітлені!

Ремонт дороги по вулиці Леніна.

Дата створення: 16:43 29.06.2016

На даний момент у с. Вільхівцях проходить капітальний ремонт дороги по вулиці Леніна (Центральна).

Дорогі медичні працівники!

Дата створення: 18:43 16.06.2016

Дорогі медичні працівники! У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу. Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше. Від усієї душі бажаємо Вам здоров'я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре!

Отже децентралізації бути!

Дата створення: 20:46 14.06.2016

Сьогодні делегація на чолі з головою асоціації сіл та селищ Закарпатської області М. Лабою, в складі з яким були депутати селищних і сільських рад, ужгородські голови сільських селищних рад. Активісти навідалися для прийняття досвіду децентралізації та створення об’єднаних громад у своїх громадах. Зустріч була організована в конференц залі будинку громади, яку провів голова громади М. Цірик. Підчас зустрічі було поставлено багато запитань зокрема, з розвитку освіти, медицини, соціального захисту та інфраструктури громади. На всі ці запитання було дано вичерпну відповідь з позитивних моментів розвитку даних напрямків, мінусів практично в децентралізації немає. Гості оглянули об’єкти будівництва, ремонтних робіт та реконструкції на території громади. Отримали позитивний настрій та відправилися до себе з настроєм створення громад. Отже децентралізації бути!

Приведення в порядок узбіччя вулиці.

Дата створення: 16:39 13.06.2016

Вільховецька територіальна громада дбає про зовнішній вигляд сіл, які входять до її складу: було скошено узбіччя дороги за допомогою бензогазонокосілки в надії, що мешканці сіл будуть підтримувати належний порядок та чистоту.

Футбольне поле.

Дата створення: 13:44 11.06.2016

З ініціативи голови Вільховецької територіальної громади Цірика М. М. та депутатського корпусу виділити кошти для приведення сільського футбольного поля в належний стан: поставлено нову залізну огорожу, проведено обрізку дерев, поле засіяно газонною травою, старі дерев’яні лавиці замінено сучасними зручними стільцями жовто-блакитного кольору, що з’єднані в суцільну лавицю, поставлено трибуну для зручного перегляду матчу. Для комфорту гравців облаштовано сучасні просторі роздягальні та душові кабінки. Сільський стадіон стає більш схожий на парк відпочинку, де проводить свій вільний час молодь та інші жителі села.

Бюджети Тячівської та Вільховецької об’єднаних громад перевиконали плани надходжень

Дата створення: 16:50 10.06.2016

Впродовж п’яти місяців року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло більше мільярда гривень податків та зборів, що на 320 мільйонів більше від запланованого. У порівнянні з відповідним періодом минулого року, надходження загального фонду зросли на 56 відсотків, або на 366 мільйонів гривень. – Виконання затвердженого плану забезпечили всі бюджети міст обласного значення, бюджети районів, об’єднаних територіальних громад та обласний бюджет, – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. – Таких показників вдалося досягти завдяки збільшенню надходжень податку на доходи фізичних осіб, росту кола платників акцизного податку, зростанню мінімальної заробітної плати та ставок податку, а також у зв’язку з повторним проведенням грошової оцінки землі. Найбільше зростання надходжень зафіксовано в Тячівській та Вільховецькій об’єднаних територіальних громадах, а також у Берегівському та Перечинському районах і м. Чоп. Протягом січня-травня до спеціального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано податків, зборів та інших доходів у сумі 27 мільйонів гривень, що більше від запланованого на 6 мільйонів гривень. Це на 9 мільйонів гривень більше, ніж минулоріч. Ріст цих доходів зумовлений, зокрема, збільшенням надходжень коштів від продажу землі.

Заміна вікон в школах.

Дата створення: 16:03 10.06.2016

Вільховецька територіальна громада подбала про енергозбереження та естетичний вигляд Вільховецько-Лазівської та Раківської загальноосвітніх шкіл: було замінено вікна, що відповідають сучасним технологіям (пластикові).