ВІЛЬХОВЕЦЬКА ФУТБОЛЬНА КОМАНДА БОРОТИМЕТЬСЯ ЗА СУПЕРКУБОК ЗАКАРПАТТЯ

На спортивному стадіоні “Минай-Арена”(село Минай Ужгородського району), у неділю 4 листопада  о 14:00 відбудеться матч за Суперкубок Закарпаття (о 13:00 - початок урочистостей). У футбольному поєдинку зустрінуться 2 команди: ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Вільхівці».  Запрошуємо вболівальників відвідати знакову обласну подію та підтримати рідну Вільховецьку футбольну команду.

13:43 01.11.2018

ПРО СУЧАСНЕ РАБСТВО І БЕЗПЕЧНЕ ЗАРОБІТЧАНСТВО

Українці мігрують, їдуть на заробітки за кордон у пошуках кращої долі. І щороку показники відтоку робочої сили з України збільшуються. Тисячі громадян нашої країни опиняються в пастці, та навіть потрапляють до рабства - і це у сучасному суспільстві.

13:13 25.10.2018