Тячівський район, Закарпатська область

Сторінка на стадії наповнення.

День Учителя.

Дата створення: 15:21 30.09.2016

Сьогодні в усіх навчальних закладах Вільховецької громади вчителі та учні святкували День Учителя.Програма свята була дуже цікава та креативна, учні були добре підготовлені.Глядачі приємно вражені!

Дорожня розмітка та знаки дорожнього руху.

Дата створення: 09:34 18.09.2016

Після оновлення асфальтного полотна на території громади, було промаркероване покриття дороги та поставлені знаки дорожнього руху.

Відремонтована школа в урочищу Діл.

Дата створення: 17:03 06.09.2016

На світі є чимало красивих місць. Але самий наймальовничіший куточок природи. І саме це місце є в селі Вільхівські Лази, в урочищу Діл. Там знаходиться наша невелика школа, в якій саме в цьому році був зроблений неймовірно великий ремонт. Про все це судіть з наших фото.

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ!

Дата створення: 13:42 01.09.2016

Всі навчальні заклади об’єднаної територіальної громади до нового навчального року були підготовлені і вчасно розпочали навчальний рік. На урочистих лінійках були присутні представники виконкому сільської ради. Ці заходи пройшли на висому організаційному рівні про що свідчать світлини проведення свята Першого дзвоника.

Порядок денний конференції.

Дата створення: 18:41 31.08.2016

Була проведена конференція з порядком денним " Про підсумки розвитку дошкільної та загальної середньої освіти в 2015/2016 навчальному році та пріорітетні завдання розвитку освітньої галузі на 2016/2017 навчальний рік". Доповідь начальника управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Вільховецької сільської ради Габор Михайла Михайловича.

Виставка учнівських робіт присвячена 25 річниці Незалежності України.

Дата створення: 12:44 31.08.2016

Проведенню серпневої конференції педагогічних працівників навчальних закладів передувала виставка учнівських робіт та робіт  вихованців дошкільних навчальних закладів присвячена 25 річниці Незалежності України.

З Днем Незалежності Укрїни.

Дата створення: 14:26 24.08.2016

Сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!  Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.  Від усієї душі зичу вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.  Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

День Державного Прапора України.

Дата створення: 14:27 23.08.2016

23 серпня мешканці Вільховецької громади урочисто відсвяткували день Державного Прапора України.

Візит до Польщі.

Дата створення: 15:29 05.08.2016

Голова об'єднаної територіальної громади  Вільховецької сільської ради в складі Української делегації голів об’єднаних територіальних громад України з офіційним тижневим візитом перебував у республіці Польщі.

Ремонт дороги у Вільхівських Лазах та Ракові.

Дата створення: 14:45 01.08.2016

Майже два тижні минуло з того часу, як вулиці села Вільхівські Лази та присілку Ракова приведено в належний стан. Мешканці села задоволені. Чи не найбільша втіха дітям, які мають можливість вечорами кататися на велосипедах та роликах. Є де кататися, адже довжина та ширина вулиць це дозволяє:вул. Незалежності - 850 м.; вул. Курортна - 600 м.; вул. Лесі Українки - 872 м.