Новини

Учні Вільховецько-Лазівської школи відзначили День визволення Закарпаття від фашистських загарбників

Національно-патріотичне виховання школярів – один з важливих складників освітнього процесу школи. Відзначення пам'ятних дат, історичних реалій, видатних постатей, - входить у планування виховної роботи освітнього закладу.

12:15 14.11.2018

Футбольний двобій СК “Вільхівці” та ФК “Севлюш”. 3:1 Чого забракло вільхівчанам, щоб отримати Суперкубок Закарпаття?

4 листопада осінній день видався теплим, вболівальників розважав естрадно-духовий оркестр, гравці напружено готувалися матчу, а Минай-арена чекала свого історичного моменту - гри за Суперкубок Закарпаття - 2018.   Футбольна команда “Вільхівці” була за крок до перемоги…

16:13 05.11.2018

Коли оживають овочі у Вільховецькому дитячому садку?

Свято коли овочі оживають: гарбуз перетворюється на пузатого дядька, морквини і цибулини на розодягнених дівчаток, а цвітна капуста на справжнісінького білого пуделя, - саме так образно, бачать овочі та фрукти дітки дошкільного навчального закладу с. Вільхівці.

12:28 02.11.2018