Тячівський район, Закарпатська область

Сторінка на стадії наповнення.

Перше сільське об’єднання: успіх Вільховецької об’єднаної громади

Дата створення: 09:18 04.07.2017

Шлях реформ в Україні проходить не лише через кабінети вищих чиновників у столиці, але й через бажання звичайних людей змінювати своє життя та свого населеного пункту на краще. Українські і, зокрема, закарпатські селяни – не виняток. Яскравим прикладом втілення змін та розвитку є Вільховецька об’єднана громада Закарпатської області. Вона розташована поруч із Тячівською міською об’єднаною громадою, разом з якою вони стали першопрохідцями у процесі децентралізації на території краю.

Почесні гості відвідали Вільховецьку ОТГ (Фото)

Дата створення: 19:23 18.05.2017

У Вільховецькій та Тячівській ОТГ відбулась зустріч з представниками Євросоюзу. Відвідали об'єднані територіальні громади:

Геннадій Москаль пообіцяв найближчим часом будь-що представити узгоджений проект перспективного плану Закарпаття обласній раді

Дата створення: 19:00 18.05.2017

Про те, як урядовий десант намагався зрушити з мертвої точки реформу місцевого самоврядування на Закарпатті

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Дата створення: 10:47 10.05.2017

Заходи до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Третій фестивалі-конкурс «Воскресни,писанко!» 2017 р.

Дата створення: 08:53 13.04.2017

Напередодні Великодніх свят учні Вільховецької ОТГ мали можливість поринути у світ краси та багатства народних традицій у виготовленні писанки, почерпнути силу та енергію з народного джерела духовності, адже готувалися до обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».