Вільховецька громада
Тячівський район, Закарпатська область

Сторінка на стадії наповнення.

Всьому потрібно вчитися. Мистецтво - не виняток Тиждень образотворчого мистецтва у Вільховецькій ЗОШ I-III ступенів

Дата створення: 10:46 31.10.2017

             Всьому потрібно вчитися. Мистецтво - не виняток Тиждень образотворчого мистецтва  у Вільховецькій ЗОШ I-III ступенів З 09 по 13 жовтня 2017 року, коли осінь торкається живописними пензлем до природи, під ногами жовто-багряне листя, а в повітрі ніжним намистом вранці колишеться павутинка в росі, у Вільховецькій ЗОШ I-III ступенів пройшов тиждень образотворчого мистецтва під девізом: «Всьому потрібно вчитися. Мистецтво - не виняток».

День громади - 2017

Дата створення: 15:14 12.09.2017

День громади – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, чиєю працею воно створювалось.

Серпнева конференція працівників освітньої галузі Вільховецької ОТГ

Дата створення: 10:26 30.08.2017

Традиційно старт кожному новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян. Конференція освітян – це щорічна зустріч педагогів, яка в урочистій формі підсумовує пророблену роботу за минулий навчальний і окреслює пріоритетні завдання на наступний період. Цього року святкова зустріч відбулася 29 серпня 2017 року.  

Перше сільське об’єднання: успіх Вільховецької об’єднаної громади

Дата створення: 09:18 04.07.2017

Шлях реформ в Україні проходить не лише через кабінети вищих чиновників у столиці, але й через бажання звичайних людей змінювати своє життя та свого населеного пункту на краще. Українські і, зокрема, закарпатські селяни – не виняток. Яскравим прикладом втілення змін та розвитку є Вільховецька об’єднана громада Закарпатської області. Вона розташована поруч із Тячівською міською об’єднаною громадою, разом з якою вони стали першопрохідцями у процесі децентралізації на території краю.