Голова громади Цірик М.М. взяв участь в засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України та за участі Прем'єр Міністра і Уряду.

Дата: 23.03.2017 20:48

На запрошення Адміністрації Президента України голова громади Цірик Михайло Михайлович взяв участь в засіданні Ради регіонального розвитку, яка відбулася 20 березня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (місто Київ).

На Раді регіонального розвитку розглядалися питання, щодо розбудови дорожньої інфраструктури, детінізації регіональної економіки, темпи впровадження реформи з децентралізації влади, ефективності використання бюджетних коштів, реформ системи освіти, системи надання медичних послуг та соціального захисту населення.